Pidin, sylinterimäinen, sisäisellä jäähdytyksellä 12 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tarkkuushiottu peruspidin GARANT TopCut -kopiointijyrsimiä varten.
Järjestelmän pyörintätarkkuus ≤ 10 µm kartiokiinnityksen ja tasopinnan yhdistelmän ansiosta.
Huomautus
Maksimijyrsintäsyvyys = L1 + I; I = katso kopiointijyrsinten mitat: nro 210050–210410.
Istukka-avain = nro 219987.
Momenttiavaimen sovitin = nro 219986.
Pienennä teknisiä arvoja pitkällä työkalun ulkonemalla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierteellinen jyrsintäpidin |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sarja | TopCut |
| Kartio | Weldon-varsi |
| Leikkuupään halkaisijalle d | 12 mm |
| Ulkohalkaisija d1 | 11.8 mm |
| Suositeltu kiristysmomentti | 10 Nm |
| Kokonaispituus l | 80 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 26 mm |
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21055712 |
|---|---|
| EAN | 4045197557742 |