Pidin, sylinterimäinen Sylinterivarsi 12 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tarkkuushiottu peruspidin GARANT TopCut -kopiojyrsimiä varten.
Järjestelmän pyörintäheiton tarkkuus ≤ 10 µm kartiokiinnityksen ja tasopinnan yhdistelmän ansiosta.
Ilman kiinnityspintaa (HSC-koneistukseen).
Toleranssi = h6.
Huomautus
Suurin jyrsintäsyvyys = L1 + I; I = katso kopiojyrsinten mitat: nro210050– 210410.
Istukka-avain = nro 219987.
Momenttiavaimen sovitin = nro 219986.
Pienennä teknisiä arvoja pitkällä työkalun ulkonemalla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierteellisen jyrsinterän pidin |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sarja | TopCut |
| Kartio | Sylinterimäinen varsi |
| Leikkuupään halkaisijalle d | 12 mm |
| Varren halkaisija ds h6 | 16 mm |
| Ulkohalkaisija d1 | 11.8 mm |
| Suositeltu kiristysmomentti | 10 Nm |
| Kokonaispituus l | 65 mm |
| Varren halkaisija ds h6 | 16 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21055012 |
|---|---|
| EAN | 4045197521491 |