Sylinteripidike 20 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tarkkuushiottu peruspidin GARANT TopCut -kopiojyrsimille.
Järjestelmän pyörintätarkkuus ≤ 10 µm kartiokiinnityksen ja tasaisen vastinpinnan yhdistelmän ansiosta.
Huomautus
Suurin jyrsintäsyvyys = L1 + I; I = katso kopiojyrsinten mitat: nro 210050 – 210410.
Istukan avain = nro 219987.
Momenttiavaimen sovite = nro 219986.
Pienennä teknisiä arvoja pitkällä työkalun ulkonemalla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pidin kierteelliselle jyrsimelle |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sarja | TopCut |
| Kartio | SK 40 |
| Leikkuupään halkaisijalle d | 20 mm |
| Ulkohalkaisija d1 | 19.8 mm |
| Suositeltu kiristysmomentti | 25 Nm |
| Tehollinen pituus l1 | 30 mm |
| Pitimen koko | 40 mm |
| A-mitta (pituus) | 49 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21057520 |
|---|---|
| EAN | 4045197522832 |