Pidin, kartiomainen, ilman sisäistä jäähdytystä, Weldon-varsi 10 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tarkkuushiottu peruspidin GARANT TopCut -kopiojyrsimiä varten.
Järjestelmän pyörintäheitto ≤ 10 µm kartiokiinnityksen ja tasopinnan yhdistelmän ansiosta.
Huomautus
Suurin jyrsintäsyvyys = L1 + I; I = katso kopiojyrsimien mitat: nro 210050–210410.
Istukka-avain = nro 219987.
Momenttiavaimen kärki = nro 219986.
Pienennä teknisiä arvoja pitkällä työkalun ulkonemalla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierteellinen jyrsinpidin |
|---|---|
| Sarja | TopCut |
| Kartio | Weldon-varsi |
| Leikkuupään halkaisijalle d | 10 mm |
| Ulkohalkaisija d1 | 9.8 mm |
| Suositeltu kiristysmomentti | 5 Nm |
| Kokonaispituus l | 90 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 36 mm |
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21056510 |
|---|---|
| EAN | 4045197522726 |