Sylinterimäinen pidin HSK-A 63 25 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tarkkuushiottu peruspidin GARANT TopCut -kopiojyrsimiin.
Järjestelmän heittotarkkuus ≤ 10 µm kartiokiinnityksen ja tasaisen vastepinnan yhdistelmän ansiosta.
Huomautus
Maksimi jyrsintäsyvyys = L1 + I; I = katso kopiojyrsinten mitat: nro 210050–210410.
Istukka-avain = nro 219987.
Momenttiavaimen sovitin = nro 219986.
Pienennä teknisiä arvoja pitkällä työkalun ulokkeella.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsimen pidin kierteellä |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sarja | TopCut |
| Kartio | HSK-A 63 |
| Leikkuupään halkaisijalle d | 25 mm |
| Ulkohalkaisija d1 | 24.8 mm |
| Suositeltu kiristysmomentti | 35 Nm |
| Tehollinen pituus l1 | 33 mm |
| A-mitta (pituus) | 59 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21058025 |
|---|---|
| EAN | 4045197522894 |