Kopiointijyrsinpää 25 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kopiointijyrsinpää HB730Käyttötiedot
P
210
P
170
P
150
H
50
H
40
P
130
P
110
M
80
M
50
S
80
K
160
Tekniset tiedot
| Työstöstrategia | HPC |
|---|---|
| Syöttösuunta | vaakasuora ja vino |
| Sarja | TopCut |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Jyrsintäpalat |
| Tyyppi | N |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | Pajastandardi |
| Laatu/tyyppi | HB730 |
| Kytkeytymisleveys ae jyrsintäoperaatiossa | 0,05×D kopiojyrsinnässä |
| Sopiva peruspidike | GARANT TopCut |
| Kierrekulma | 30 astetta |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.01 mm |
| Terien lukumäärä z | 4 |
| Korjauskerroin fz | 1.25 |
| Kierrekulma | 30 astetta |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 7.5 mm |
| Syöttö fz kopiojyrsintään teräksessä < 900n/mm2 | 0.14 mm |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 7.5 mm |
| Kulmasäde | 12.5 mm |
| Vapaa pituus | 32 mm |
| Leikkuupituus l2 | 19 mm |
| Leikkaus-⌀ d | 25 mm |
| Pään pituus l | 32 mm |
| Pitimen koko | 24 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max teräksessä < 900 n/mm2 | 7.5 mm |
| Terien lukumäärä z | 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21036025 |
|---|---|
| EAN | 4045197543165 |