Pidin 90°, sylinterimäinen, sisäjäähdytyksellä, lyhyt 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
NC-yhteensopiva malli, jossa suora varsi-⌀ standardoitua kiinnitystä varten hydraulisiin- tai tarkkuusistukoihin parhaan mahdollisen tarkkuuden ja prosessivarmuuden saavuttamiseksi.
Huomautus
Huomioi pitimen koko pitimille ja kalvinpäille. Lisäpittimet nro 210550–210582 ja nro 212000.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierteellä varustetun jyrsimen pidin |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sarja | TopCut |
| Kiinnitys | DIN 6535 HA, h6 |
| Varren halkaisija ds h6 | 16 mm |
| Suositeltu kiristysmomentti | 5 Nm |
| Kokonaispituus l | 90 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 35 mm |
| Sopii pohjareiän halkaisijalle | 14–16.2 mm |
| Sopii läpireiän halkaisijalle | 10–12.7 mm |
| Kiinnitys | DIN 6535 HA h6:lla |
| Varren halkaisija ds h6 | 16 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G23974010 |
|---|---|
| EAN | 4045197596208 |