NC-keskitysreikäpora 90° HB730
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
NC-keskitysreikäpora 90° HB730Käyttötiedot
P
210
P
170
P
150
H
50
H
40
P
130
P
110
M
80
M
50
S
80
K
160
Tekniset tiedot
| Kärkikulma | 90 astetta |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Tuotetyyppi | Leikkuupala keskiöinti- ja keskiöreikien poraukseen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | Verstasstandardi |
| Tyyppi | N |
| Kiinnitys | GARANT TopCut |
| Sarja | TopCut |
| Laatu/tyyppi | HB730 |
| Kiinnitys | GARANT TopCut |
| Syöttö f teräkselle < 900 n/mm2 | 0.6 mm/k |
| Leikkuupituus l2 | 5 mm |
| Pään pituus l | 13 mm |
| Pitimen koko | 10 mm |
| Leikkuupään-⌀ d | 10 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 210400 |
|---|---|
| EAN | 4045197557537 |