Pidin 90°, sylinterimäinen, sisäisellä jäähdytyksellä, pitkä 20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
NC-soveltuva malli, jossa suora varsi-⌀ standardoitua kiinnitystä varten hydraulisiin tai tarkkuuskiinnitysistukoihin parhaan tarkkuuden ja prosessivarmuuden saavuttamiseksi.
Huomautus
Huomioi pitimen koko pitimille ja kalvinteräpäille. Lisäpitimet nro 210550–210582 ja nro 212000.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierteellisen jyrsimen pidin |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sarja | TopCut |
| Kiinnitys | DIN 6535 HA, h6 |
| Varren halkaisija ds h6 | 25 mm |
| Suositeltu kiristysmomentti | 20 Nm |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 138 mm |
| Sopii pohjareiän halkaisijalle | 25.21 - 30.2 mm |
| Sopii läpireiän halkaisijalle | 21.21 - 26.2 mm |
| Kiinnitys | DIN 6535 HA h6:lla |
| Varren halkaisija ds h6 | 25 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G23974520 |
|---|---|
| EAN | 4045197593269 |