Viistejyrsintäpää, 90° HB730
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Viistejyrsintäpää, 90° HB730Käyttötiedot
P
210
P
170
P
150
H
50
H
40
P
130
P
110
M
80
M
50
S
80
K
160
Tekniset tiedot
| Kartioupottimen kärkikulma | 90 |
|---|---|
| Syöttösuunta | vaakasuora |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Kopioyrsin |
| Tyyppi | N |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | Konepajanormi |
| Sarja | TopCut |
| Laatu/tyyppi | HB730 |
| Kulmaviisteen kulma | 45 astetta |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.01 mm |
| Syöttö fz teräksessä < 900 n/mm2 | 0,06 mm |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 5 |
| Korjauskerroin fz | 1.25 |
| Leikkuupituus l2 | 7 mm |
| Leikkaus-⌀ d | 10 mm |
| Pään pituus l | 13 mm |
| Pitimen koko | 10 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max teräksessä < 900 n/mm2 | 3 mm |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Kokonaispituus l | 26.9 mm |
| Sarja | TopCut |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 210390 |
|---|---|
| EAN | 4045197523518 |