Eteen- ja taaksepäin viisteytysjyrsinpää 90°
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
ae max = ap max
Käyttötiedot
P
210
P
170
P
150
H
50
H
40
P
130
P
110
M
80
M
50
S
80
K
160
Tekniset tiedot
| Kartioupottimen kärkikulma | 90 |
|---|---|
| Syöttösuunta | vaakasuora |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Kopiointijyrsin |
| Tyyppi | N |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | Konepajanormi |
| Sarja | TopCut |
| Laatu/tyyppi | HB730 |
| Varren malli | GARANT TopCut |
| Kulmaviisteen kulma | 45 astetta |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.01 mm |
| Syöttö fz teräksessä < 900 n/mm2 | 0.12 mm |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 2,5 |
| Korjauskerroin fz | 1.25 |
| Leikkuupituus l2 | 3.5 mm |
| Leikkaus-⌀ d | 20 mm |
| Pään pituus l | 20 mm |
| Pitimen koko | 16 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max teräksessä < 900 n/mm2 | 1.8 mm |
| Sopiva istukka-avain 219987; nro 219986 | 13×4 |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Kokonaispituus l | 37.3 mm |
| Sarja | TopCut |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 210380 |
|---|---|
| EAN | 4045197543189 |