Kopiointijyrsinpää, kovatyöstö
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kopiointijyrsinpää, kovatyöstö HB7730Käyttötiedot
P
210
P
170
P
150
H
50
H
40
P
130
P
110
M
80
M
50
S
80
K
160
Tekniset tiedot
| Syöttösuunta | vaakasuora ja vino |
|---|---|
| Sarja | TopCut |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Jyrsintäpalat |
| Tyyppi | H |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | Pajastandardi |
| Laatu/tyyppi | HB7730 |
| Kytkeytymisleveys ae jyrsintäoperaatiossa | 0,05×D kopiojyrsinnässä |
| Sopiva peruspidike | GARANT TopCut |
| Kierrekulma | 15 astetta |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,01 mm |
| Terien lukumäärä z | 4 |
| Korjauskerroin fz | 1.25 |
| Kierrekulma | 15 astetta |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 0,5 mm |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 0,5 mm |
| Kulmasäde | 8 mm |
| Vapaa pituus | 20 mm |
| Leikkuupituus l2 | 12 mm |
| Leikkaus-⌀ d | 16 mm |
| Pään pituus l | 20 mm |
| Pitimen koko | 16 mm |
| Terien lukumäärä z | 4 |
| Suurin sahaussyvyys ap max teräksessä < 60 hrc | 0,5 mm |
| Syöttö fz kopiojyrsintään teräksessä < 60 HRC | 0,06 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 210370 |
|---|---|
| EAN | 4045197523488 |