Kopiointijyrsinpää HPC HU730 pinnoittamaton
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kopiointijyrsinpää HPC HU730 pinnoittamatonKäyttötiedot
N
450
N
500
N
530
N
320
Tekniset tiedot
| Työstöstrategia | HPC |
|---|---|
| Syöttösuunta | vaakasuora, vino ja pystysuora |
| Sarja | TopCut |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Jyrsinnän teräpalainen |
| Tyyppi | W |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | Verstasstandardi |
| Ominaisuus: kierrekulma | Epäsäännöllinen |
| Laatu/tyyppi | HU730 |
| Kytkeytymisleveys ae jyrsintäoperaatiossa | 0,5×D kopiointijyrsinnässä; 0,05×D lieriöjyrsinnässä |
| Sopiva peruspidike | GARANT TopCut |
| Kierrekulma | 36 astetta |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,01 mm |
| Terien lukumäärä z | 4 |
| Korjauskerroin fz | 1.25 |
| Kierrekulma | 36° |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 10 mm |
| Syöttö fz kopiojyrsintään lyhytlastuisessa alumiinissa | 0,16 mm |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 10 mm |
| Kulmasäde | 10 mm |
| Vapaa pituus | 25 mm |
| Leikkuupituus l2 | 15 mm |
| Leikkaus-⌀ d | 20 mm |
| Pään pituus l | 25 mm |
| Pitimen koko | 20 mm |
| Terien lukumäärä z | 4 |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 10 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 210355 |
|---|---|
| EAN | 4045197557711 |