Työpöytä, vasemmalla ovi, keskellä avoin, oikealla 4 ulosvetolaatikkoa, Eluplan-levy tumma 2000 mm 2000 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toteutus
Työpöytä vankkaa teräsrakennetta, poikkipalkki nelikulmaputkea. Laatikosto keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla ja 75 kg:n kantavuudella. Jalat muoviliukutassuilla, suojaavat lattiaa.
Laatikostorunko aina vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu. Laatikon etulevyt eri väreissä. Ei teräviä reunoja missään, optimaaliseen puhdistukseen ja pintojen hyödyntämiseen lokerointimateriaalien kanssa (laatikot, vaahtomuovisisäkkeet, uritetut välilistat). Laatikoiden kiinnitykset 25 mm:n jaolla.
Lukitusjärjestelmä sylinterilukolla, 5 haittaa, modulaarinen lukkosylinteri. Lukitusjärjestelmä sovitettu.
Keskiosa sisäänvedetyllä avoimella laatikostolla ergonomista istuma-asentoa varten. Laatikosto ovella ja korkeussäädettävällä hyllytasolla.
Maalaus
Runko ja laatikostorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden ja oven etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikostorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Erikoislisävarusteet
Täydentävät lisävarusteet, esim. manuaalinen korkeudensäätö, pyörät, sivuverhoilu jne. löytyvät GridLine-yksittäiskomponenteista ryhmässä 92.
Varustelu taulukon käyttöä varten
Oven korkeus (vasen) mm: 625
korkeussäädettävien hyllytasojen määrä (vasen): 1
Ulosvetolaatikon etukorkeus (oikea) mm: 100, 125, 150, 250
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Saa muokata ja muuntaa vain Hoffmann Groupin hyväksytyillä lisävarusteilla.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kiinteällä alustalla.
- Ulosvetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Tukihylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
Soveltumaton käyttö
- Älä seiso tai istu työpöydän päällä. Älä kuljeta henkilöitä.
- Älä käytä laitetta alueilla, jotka viettävät ylös- tai alaspäin.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä altista kaappia vedelle, sateelle tai lialle.
- Älä käytä työpöytää alueilla, joissa alusta on irtonainen eikä kovettunut.
- Älä ylikuormita työpöytää, työtasoa, ulosvetolaatikoita ja tukihyllyä.
- Älä tee muutostöitä omatoimisesti.
Rakenne
Työpöytä vankkaa teräsrakennetta, jossa palkki neliöputkesta. Laatikosto keskitetysti lukittavissa tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla ja 75 kg:n kantavuudella. Jalat muoviliukutassuilla, suojaa lattiaa.
Laatikkorunko aina vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu. Laatikon etulevyt eri väreissä. Ei teräviä reunoja missään, optimaaliseen puhdistukseen ja pintojen hyödyntämiseen jakomateriaalien kanssa (laatikot, vaahtomuovisisäkkeet, uritetut jakolistat). Kiinnitykset laatikoille 25 mm:n jaolla.
Lukitusjärjestelmä sylinterilukolla, 5 haittalevyä, modulaarinen lukkosylinteri. Lukitusjärjestelmä muokattavissa.
Keskiosa sisäänvedetyllä avoimella laatikostolla ergonomista istuma-asentoa varten. Laatikosto ovella ja korkeussäädettävällä hyllyllä.
Maalipinta
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt ja ovi antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Erikoisvarusteet
Lisävarusteet, kuten manuaalinen korkeudensäätö, pyörät, sivuverhous jne. löytyvät GridLine-yksittäiskomponenteista ryhmässä 92.
Tekniset tiedot
| Levyn paksuus | 50 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Työpöytä |
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 800 kg |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Työpöydän korkeus | 950 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Työtaso (paksuus) | 50 mm |
| Työtason pituus | 2000 mm |
| Työtaso (syvyys) | 750 mm |
| Sarja | Käyttövalmis |
| Paino | 165,2 kg |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden määrä | 4 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Korkeus | 950 mm |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 800 kg |
| Alustan leveys | 1900 mm |
| Rungon syvyys | 700 mm |
| Laatikoston tehokas korkeus | 625 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Työpöydän korkeus | 950 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9211772000 |
|---|---|
| EAN | 4062406086404 |