Reunalista teräslevystä 2000 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin työpöytiin ja työtasoihin vastaavalla pituudella.
Rakenne
Teräslevyä, 9×9 mm neliöre’itys 37 mm jaolla koukkujen ja pidikkeiden asennukseen. Yläreunassa 8 lävistettyä reikää, 6 mm, esim. ruuvimeisseleiden säilytykseen.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Reunalista |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Syvyys | 120 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Syvyys | 120 mm |
| Leveys | 2000 mm |
| Korkeus | 248 mm |
| Yläreunan stanssausten määrä esim. ruuvimeisselien säilytystä varten | 8 |
| Korkeus levyn yläpuolella | 210 mm |
| Lävistysläpimitta yläreunassa | 6 mm |
| Materiaali | teräspelti |
| Väri | vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9287202000 |
|---|---|
| EAN | 4062406117689 |