Pidin 90°, sylinterimäinen, sisäisellä jäähdytyksellä, pitkä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
NC-soveltuva malli, jossa suora varsi-⌀ standardoitua kiinnitystä varten hydraulisiin tai tarkkuuskiinnitysistukoihin parhaan tarkkuuden ja prosessivarmuuden saavuttamiseksi.
Huomautus
Huomioi pitimen koko pitimille ja kalvinteräpäille. Lisäpitimet nro 210550–210582 ja nro 212000.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierteellisen jyrsimen pidin |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sarja | TopCut |
| Kiinnitys | DIN 6535 HA, h6 |
| Varren halkaisija ds h6 | 32 mm |
| Suositeltu kiristysmomentti | 35 Nm |
| Kokonaispituus l | 216 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 152.5 mm |
| Sopii pohjareiän halkaisijalle | 40.21 - 50 mm |
| Sopii läpireiän halkaisijalle | 32.21 - 50 mm |
| Kiinnitys | DIN 6535 HA, h6:n kanssa |
| Varren halkaisija ds h6 | 32 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 239745 |
|---|---|
| EAN | 4062406115784 |