Pidin 90°, sylinterimäinen, sisäjäähdytyksellä, lyhyt 29
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
NC-yhteensopiva malli, jossa suora varsi-⌀ standardoitua kiinnitystä varten hydraulisiin- tai tarkkuusistukoihin parhaan mahdollisen tarkkuuden ja prosessivarmuuden saavuttamiseksi.
Huomautus
Huomioi pitimen koko pitimille ja kalvinpäille. Lisäpittimet nro 210550–210582 ja nro 212000.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierteellä varustetun jyrsimen pidin |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sarja | TopCut |
| Kiinnitys | DIN 6535 HA, h6 |
| Varren halkaisija ds h6 | 32 mm |
| Suositeltu kiristysmomentti | 35 Nm |
| Kokonaispituus l | 146 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 82.5 mm |
| Sopii pohjareiän halkaisijalle | 40.21–50 mm |
| Sopii läpireiän halkaisijalle | 32.21–50 mm |
| Kiinnitys | DIN 6535 HA, h6 |
| Varren halkaisija ds h6 | 32 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G23974029 |
|---|---|
| EAN | 4062406115760 |