Jyrsinpää, 45° viiste HPC 25 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Ohjearvot käytölle: ap max ≤ 0,5×D.
Käyttötiedot
N
450
N
500
N
530
N
320
Tekniset tiedot
| Työstöstrategia | HPC |
|---|---|
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Jyrsintäserti |
| Tyyppi | W |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | Pajastandardi |
| Syöttösuunta | vaakasuora ja vino |
| Kulmaviisteen kulma | 45 astetta |
| Kierrekulma | 42 astetta |
| Sarja | TopCut |
| Laatu/tyyppi | HU730 |
| Kytkeytymisleveys ae jyrsintäoperaatiossa | täysura sahaussyvyys 1×D mm; 0,3×D kehänjyrsinnässä mm |
| Sopiva peruspidike | GARANT TopCut |
| Kulmaviisteen kulma | 45 astetta |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.5 mm |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 25 mm |
| Korjauskerroin fz | 1.25 |
| Viisteen leveys 45° | 0.5 mm |
| Syöttösuunta | vaakasuora ja vino |
| Kierrekulma | 42 astetta |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 25 mm |
| Syöttö fz urajyrsintään lyhytlastuisessa alumiinissa | 0,22 mm |
| Syöttö fz lieriöjyrsinnässä lyhytlastuavassa alumiinissa | 0,28 mm |
| Leikkuupituus l2 | 25 mm |
| Leikkaus-⌀ d | 25 mm |
| Pään pituus l | 45 mm |
| Pitimen koko | 24 mm |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Kokonaispituus l | 71 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21035025 |
|---|---|
| EAN | 4045197543158 |