Kulmakantopylväs ripustusurilla
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kulmapylvääseen nro 938030 voidaan asentaa hyllyt nro 928131–928145, koko 1000, Multifix-kisko nro 928201, 928206, 928230, 928235, koko 1000.
Rakenne
Vankkaa teräslevyä. Työtaso ilman esteitä, koska asennus tapahtuu ilman kulmalevyjä.
Kantava kulmapylväs, jossa ripustusurat 50 mm jaolla etupuolella, kierreholkit ja Ø 25 mm reikä kaapelin läpivientiä varten.
Sopii
Rei’itetty paneeli 1 × nro 928070 tai nro 928071.
Sopii
Kulmapylvääseen nro 938030 voidaan asentaa hyllytasot nro 928131 – 928145, koko 1000, sekä Multifix-kisko nro 928201, 928206, 928230, 928235, koko 1000.
Malli
Kestävää teräslevyä. Työtaso esteetön, koska asennus tapahtuu ilman kulmalevyjä.
Kantava kulmapylväs, jossa ripustusurat etupuolella 50 mm jaolla, kierrehylsyt ja Ø 25 mm reikä kaapelin läpivientiä varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kantava pylväs |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Leveys | 40 mm |
| Paino | 3 kg |
| Suurin varustelu rei’itetyllä paneelilla | 1 kpl nro 928070 tai nro 928071 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928030 |
|---|---|
| EAN | 4062406112295 |