Kaksipuolinen reikälevy
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kiinnitettäväksi ruuvaamalla kantopylväiden nro 928010 väliin, materiaalivaunuun nro 918590 sekä väliseiniin nro 955430 ja 955431.
Rakenne
Reikälevy kaksipuolisena versiona, jonka molemmat puolet voidaan varustaa toisistaan riippumatta.
Reikälevyt saumatuista teräslevyistä, rei’itys □ 9×9 mm, 37 mm jaolla reikälevytarvikkeiden kiinnitystä varten.
Vankkaa särmättyä teräslevyä selkeään työkalusäilytykseen.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Reikälevyjen tarvikkeet löytyvät ryhmästä 95
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Reikälevypaneeli |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Syvyys | 25 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Syvyys | 25 mm |
| Leveys | 1920 mm |
| Paino | 24 kg |
| Nostokyky | 100 kg |
| Korkeus | 481 mm |
| Nostokyky | 100 kg |
| Syvyys | 25 mm |
| Leveys | 1920 mm |
| Paino | 24 kg |
| Korkeus | 481 mm |
| Perforoidun paneelin toteutus | Kaksipuolinen |
| Sopii tyypille | 2000 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928071 |
|---|---|
| EAN | 4062406113018 |