Kantavat pylväät
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Valmistettu tukevasta teräslevystä. Esteetön työskentelypinta, koska asennus tehdään ilman liitoslevyjä. Ripustusurat 50 mm jaolla etupuolella sekä kierreholkit etu- ja sisäpuolella lisämoduulien, esim. rei'itetyn paneelin, hyllytason jne. kiinnittämistä varten. Kantava pylväs, jossa sivuaukot kaapeliläpivientiä varten. Toimitetaan pareittain.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.Huomautus
Sopii vain mediakiskolle, kannatinhyllylle ja Multifixille. Mediamoduulin nro 928460 asennus ei ole mahdollinen.
Kannatinkonsolien ja poikittaistuentojen kiinnitys ei ole mahdollinen.
Rakenne
Vankasta teräslevystä. Esteetön työpinta, koska asennus tapahtuu ilman liitoslevyjä. Ripustusurat 50 mm jaolla etupuolella sekä kierreholkit etu- ja sisäpuolella lisämoduulien, esim. reikälevyn, hyllytasojen jne. asennusta varten. Kantava pylväs, jossa sivulla aukot kaapeliläpivientiä varten. Toimitetaan pareittain.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kantava pylväs |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Korkeussäätö porrastettuna | 50 mm |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Leveys | 40 mm |
| Paino | 1.2 kg |
| Nostokyky | 50 kg |
| Korkeus | 200 mm |
| Maksimikantavuus | 50 kg |
| Nostokyky | 50 kg |
| Syvyys | 100 mm |
| Leveys | 40 mm |
| Paino | 1.2 kg |
| Korkeus | 200 mm |
| Kaapeliläpivienti | kyllä |
| Maks. kaapeleiden määrä per kantava pylväs | 4 |
| Maks. pistorasioiden määrä jokaisen kantavan pylvään sisäpuolella | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928010 |
|---|---|
| EAN | 4062406112226 |