Mediayksikkö pylvääseen
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kantaviin pylväisiin nro 928010 (paitsi koko 200), nro 928020, 928075 ja nro 928076.
Rakenne
Teräslevyä. Kiinnitetään ruuvaamalla pylväiden sivuille.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Kuhunkin pylvääseen voidaan asentaa vain kaksi pistorasiaa.
Ensimmäisen liitännän sekä liittimien tai pistorasioiden kytkennän johtoihin saa tehdä vain pätevä sähköasentaja.
Rakenne
Kaapeliläpiviennillä.
Sopii
Kantavat pylväät nro 928010 (paitsi koko 200), nro 928020, 928075 ja nro 928076.
Rakenne
Teräslevyä. Ruuvataan pylväiden sivuille.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Pylvästä kohti voidaan asentaa vain kaksi pistorasiaa.
Ensimmäisen kytkennän sekä pistotulppien tai pistorasioiden kytkennän johtimiin saa tehdä vain valtuutettu sähköasentaja.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Energiamoduuli |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Leveys | 55 mm |
| Paino | 2 kg |
| Korkeus | 480 mm |
| Leveys | 55 mm |
| Paino | 2 kg |
| Korkeus | 480 mm |
| Kaapeliläpivienti | kyllä |
| Virtakytkin | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928460 |
|---|---|
| EAN | 4062406116415 |