Reikälevystä valmistettu takaseinä (pylväspari + 2 reikäpaneelia yhdelle puolelle)
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pylväspari teräsputkesta 100×40×2 mm. Etupuolella ripustusurat 50 mm jaolla sekä etupuolella kierreholkit lisämoduulien / -komponenttien kiinnitystä varten. Välissä rei’itetty seinäpaneeli teräslevystä.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Ruuvattavaksi työtasoihin, joiden pituus on 1000, 1500 ja 2000 mm.
Toimitussisältö
Koostuu 1 pylväsparista + 2 rei’itetystä paneelista, yksipuoliset. Soveltuu kannatinkonsolien kiinnitykseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Perforoitu paneeli |
|---|---|
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Korkeussäätö porrastettuna | 50 mm |
| Tuotenimen attribuutti | Korkeus 962 mm |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Nostokyky | 200 kg |
| Korkeus | 962 mm |
| Perforoidun paneelin toteutus | Yksipuolinen |
| Sopii tyypille | 1500 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928076 |
|---|---|
| EAN | 4062406113063 |