Vahvistettu takaseinä pylväillä
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työpiste mLevel nro 920002, 920004 ja eLevel nro 920012, 920014, koko 1500 ja 2000.
Malli
Hinnankorotus työpisteen keskelle asennettavista pylväistä. Koko 1 500 mm:ssä voidaan keskelle asentaa 1 000 mm:n korokeosa. Koko 2 000 mm:ssä keskelle asennetaan 1 500 mm:n korokeosa.
Toimitussisältö
Työpisteen vahvistettu takaseinä asennetaan ja kantavat pylväät (nro 928010) toimitetaan asennettuina.
Huomautus
Nro 928020 on lisävaruste hinnankorotuksella, jota voidaan pyytää vain uutta tilausta tehtäessä. Sitä ei voi asentaa jälkikäteen!
Korokerakenteen välijakajia nro 928040 ei voi asentaa vahvistettuun takaseinään.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kantava pylväs |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Korkeussäätö porrastettuna | 50 mm |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Paino | 20 kg |
| Nostokyky | 200 kg |
| Korkeus | 1362 mm |
| Maksimikantavuus | 200 kg |
| Nostokyky | 200 kg |
| Syvyys | 100 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Paino | 20 kg |
| Korkeus | 1362 mm |
| Kaapeliläpivienti | kyllä |
| Maks. kaapeleiden määrä per kantava pylväs | 4 |
| Maks. pistorasioiden määrä jokaisen kantavan pylvään sisäpuolella | 2 |
| Pylväiden korkeus | 1362 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928020 |
|---|---|
| EAN | 4062406112288 |