Lisärakennejakaja
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kestävää teräslevyä. Esteetön työskentelyalue. Pylväsrakenteen jakamiseen eri työalueisiin. Mahdollista vain yhdessä poikittaistuen nro 928050 tai kannatinvarren konsolin ja poikittaistuen nro 928055; 928056 kanssa.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Ei voida asentaa vahvistettuun takaseinään nro 928020.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kantava pylväs |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1.5 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Leveys | 80 mm |
| Paino | 5 kg |
| Syvyys | 100 mm |
| Leveys | 80 mm |
| Paino | 5 kg |
| Suurin varustelu rei’itetyllä paneelilla | 2 kpl nro 928070 tai nro 928071 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928040 |
|---|---|
| EAN | 4062406112547 |