Poikittaistuki
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tukeva teräslevyrakenne. Kiinnitettävä kantaviin pylväisiin nro 928010 ja nro 928076. Välttämätön vakauden varmistamiseksi ja vahvistukseksi, jos rei’itettyjä paneeleita ei asenneta. Poikittaistukea voidaan käyttää myös kaapelikanavana.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Sopii vain kantaviin pylväisiin koko 962 ja 1362.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tuenta |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1.5 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Leveys | 1500 mm |
| Paino | 4 kg |
| Korkeus | 60 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Leveys | 1500 mm |
| Pituus | 1500 mm |
| Paino | 4 kg |
| Korkeus | 60 mm |
| Käyttöalue | Kantavat pylväät |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928050 |
|---|---|
| EAN | 4062406112561 |