Kannatinvarren konsoli, syvyys 550 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vakaa teräslevyrakenne. Asennus pareittain valaistuslaitteen nro 928600, 928602, 928606 ja laitekiskon nro 928250 kiinnitystä varten.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Sopii vain kantaviin pylväisiin koossa 962 ja 1362.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kannatin |
|---|---|
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Tuotenimen attribuutti | Syvyys 550 mm |
| Syvyys | 550 mm |
| Syvyys | 550 mm |
| Leveys | 2000 mm |
| Paino | 9 kg |
| Nostokyky | 50 kg |
| Korkeus | 60 mm |
| Maksimikantavuus | 50 kg |
| Nostokyky | 50 kg |
| Kapasiteetti | 450 mm |
| Syvyys | 550 mm |
| Leveys | 2000 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Paino | 9 kg |
| Korkeus | 60 mm |
| Käyttöalue | Kantavat pylväät |
| Kapasiteetti | 450 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928056 |
|---|---|
| EAN | 4062406112639 |