LED-valaisinmoduuli
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kannatinvarsi-konsoli nro 928055, 928056, 972086 ja 972087.
Malli
Valaisinvarsi, täydellinen valonlähteellä ja liitäntäkaapelilla asennettavaksi kytkimelle nro 928470 ON/OFF tai 928460 ON/OFF (teollisuuspistoliitin). Huoltovapaa LED-tekniikka, pitkä käyttöikä. Energiatehokas valonlähde on erittäin tasainen, häikäisemätön ja välkkymätön, värintoisto on hyvä tasapainotettujen spektriosuuksien ansiosta sekä ääriviiva- ja kontrastiterävyys on korkea. Värilämpötila / valon väri noin 400 K.
LED-valaisin, jossa hopeanvärinen teräsohutlevystä valmistettu kotelo ja PMMA:sta valmistettu peitelevy.
Tässä valaisimessa on sisäänrakennetut LED-lamput. Valaisimen LED-valoja ei voi vaihtaa.
Maalaus
Kotelon väri RAL 7035 vaaleanharmaa, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pinta-asennettava valaisin |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Syvyys | 120 mm |
| Syvyys | 120 mm |
| Leveys | 1920 mm |
| Sarja | Työasema |
| Paino | 6 kg |
| Liitäntätyyppi, tulo | GST-pistokeliitäntäjärjestelmä |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Syvyys | 120 mm |
| Leveys | 1920 mm |
| Pituus | 1920 mm |
| Paino | 6 kg |
| Sopii tyypille | 2000 mm |
| LED-tekniikka | kyllä |
| Valaistus | kyllä |
| Virtakytkin | ei |
| Valovirta | 2520 lm |
| Värilämpötila | 4000 K |
| Tehonkulutus | 36 W |
| Valaisimen syvyys | 30 mm |
| Valaisimen pituus | 1110 mm |
| Häikäisemätön ja välkkymätön | kyllä |
| Valaisimen pituus | 1110 mm |
| Valaistus | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928600 |
|---|---|
| EAN | 4062406117467 |