ESD-kannatinvarren konsoli, syvyys 550 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toteutus
Tukeva teräslevyrakenne. Asennetaan pareittain valaisinyksikön nro 928600, 928602 ja 928608 kiinnitykseen.
Maalaus
Vaaleanharmaa, RAL 7035:n kaltainen, ESD-jauhemaalattu.
Huomautus
Kaikki muoviosat (esim. suojukset) ja kahvat eivät ole ESD-johtavia.
Sopii vain kantaviin pylväisiin, koot 962 ja 1362.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kannatin |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | Syvyys 550 mm |
| Materiaalin paksuus | 1.5 mm |
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Leveys | 2000 mm |
| Käyttöalue | Kantavat pylväät |
| Paino | 8 kg |
| Kapasiteetti | 450 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 972087 |
|---|---|
| EAN | 4062406167363 |