LED-valaisinyksikkö kytkimellä
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Tukivarsi-konsoli nro 928055, 928056, 972086 ja 972087.
Rakenne
Valaisin täydellisenä, sisältää valonlähteen ja liitäntäkaapelin asennettavaksi kytkimeen nro 928470 ON/OFF tai 928460 ON/OFF (teollisuuspistoke). Huoltovapaa LED-tekniikka pitkällä käyttöiällä. Energiatehokas valonlähde on erittäin tasainen, häikäisemätön ja välkkymätön, hyvä värintoisto tasapainoisten spektriosuuksien ansiosta sekä korkea ääriviiva- ja kontrastiterävyys. Värilämpötila / valon väri noin 400 K.
LED-valaisin, hopeanvärinen teräslevykupu ja PMMA-suojalevy.
Tässä valaisimessa on integroidut LED-lamput. Valaisimen LED-valoja ei voi vaihtaa.
Maalaus
Kupu RAL 7035 vaaleanharmaa, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Päälleasennettava valaisin |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Syvyys | 120 mm |
| Syvyys | 120 mm |
| Leveys | 920 mm |
| Sarja | Työasema |
| Paino | 3 kg |
| Liitäntätyyppi, tulo | GST-pistokejärjestelmä |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Syvyys | 120 mm |
| Leveys | 920 mm |
| Pituus | 920 mm |
| Paino | 3 kg |
| Sopii tyypille | 1000 mm |
| LED-tekniikka | kyllä |
| Valaistus | kyllä |
| Virtakytkin | kyllä |
| Valovirta | 1890 lm |
| Värilämpötila | 4000 K |
| Tehonkulutus | 27 W |
| Valaisimen syvyys | 30 mm |
| Valaisimen pituus | 850 mm |
| Virtakytkimien lukumäärä | 1 |
| Häikäisemätön ja välkkymätön | kyllä |
| Valaisimen pituus | 850 mm |
| Valaistus | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928602 |
|---|---|
| EAN | 4062406117474 |