ESD-kannatinvarren konsoli
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva teräslevyrakenne. Asennetaan pareittain valaisinyksikön nro 928600, 928602 ja 928608 kiinnittämistä varten.
Maalaus
Vaaleanharmaa, RAL 7035 -sävyinen, ESD-jauhemaalattu.
Huomautus
Kaikki muoviosat (esim. suojukset) ja kahvat eivät ole ESD-johtavia.
Sopii vain kantaville pylväille koko 962 ja 1362.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Konsoli |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | Syvyys 350 mm |
| Materiaalin paksuus | 1.5 mm |
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Leveys | 1500 mm |
| Käyttöalue | Kantavat pylväät |
| Paino | 6 kg |
| Maksimikantavuus | 50 kg |
| Kapasiteetti | 250 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 972086 |
|---|---|
| EAN | 4062406167325 |