Kannatinvarren konsoli
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva teräslevyrakenne. Asennus pareittain valaistusyksikön nro 928600, 928602, 928606 sekä laitekiskon nro 928250 kiinnittämistä varten.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Sopii vain kantaviin pylväisiin kokoa 962 ja 1362.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Konsoli |
|---|---|
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Tuotenimen attribuutti | Syvyys 350 mm |
| Materiaalin paksuus | 1.5 mm |
| Syvyys | 350 mm |
| Syvyys | 350 mm |
| Leveys | 1500 mm |
| Paino | 6 kg |
| Nostokyky | 50 kg |
| Korkeus | 60 mm |
| Maksimikantavuus | 50 kg |
| Nostokyky | 50 kg |
| Kapasiteetti | 250 mm |
| Syvyys | 350 mm |
| Leveys | 1500 mm |
| Pituus | 1500 mm |
| Paino | 6 kg |
| Korkeus | 60 mm |
| Käyttöalue | Kantavat pylväät |
| Kapasiteetti | 250 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928055 |
|---|---|
| EAN | 4062406112592 |