Laitekisko, jossa 2 juoksuvaunua
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kannatinvarren konsoliin nro 928055 ja nro 928056.
Rakenne
C-teräsprofiilista. Molemmissa päissä sisäpuoliset kumiset päätypysäyttimet. Kuulalaakeroiduissa juoksuvaunuissa on ruuvilaippa, jossa sanka työvälineiden, nostolaitteiden ja muiden apuvälineiden kiinnitykseen.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laitekisko |
|---|---|
| Leveys | 40 mm |
| Sarja | Työpiste |
| Nostokyky | 60 kg |
| Korkeus | 40 mm |
| Nostokyky | 60 kg |
| Leveys | 40 mm |
| Pituus | 1000 mm |
| Pituus | 1000 mm |
| Korkeus | 40 mm |
| Käyttöalue | Kantavat pylväät |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928250 |
|---|---|
| EAN | 4062406185176 |