Väliseinä (2 pylvästä ja 3 rei'itettyä paneelia), yksipuolinen
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pylväät (teräsputki 60×40×2 mm), joissa on tasonsäätö ja ripustusurat etu- ja takapuolella hyllytasojen ym. kiinnitystä varten. Kierreholkit pylväiden sisäpuolella rei'itettyjen paneelien nro 928070; 928071 asennukseen (kiinniruuvaukseen).
Rei'itetyt paneelit teräslevystä, □ 9×9 mm 37 mm jaolla paneelitarvikkeiden sekä GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden kiinnitykseen.
Maalaus
Rei'itetyt paneelit vaaleanharmaa RAL 7035, pylväät antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Tilanjakoon, näkösuojaksi sekä selkeään ja joustavaan työkalujen säilytykseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teline rei’itetylle paneelille |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Syvyys | 660 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Syvyys | 660 mm |
| Leveys | 1500 mm |
| Paino | 41 kg |
| Korkeus | 2125 mm |
| Perforoidun paneelin toteutus | Yksipuolinen |
| Enimmäiskenttäkuorma | 200 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 955430 |
|---|---|
| EAN | 4062406163280 |