Rei’itetty paneeli, yksipuolinen
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kierrettäväksi kantopilarien nro 928010 väliin, materiaalivaunuun nro 918590 sekä väliseiniin nro 955430 ja 955431.
Malli
Kestävästä reunataivutetusta teräslevystä selkeää työkalujen säilytystä varten.
Rei’itetyt paneelit saumataivutetusta teräslevystä, □ 9x9 mm, 37 mm jaolla, lisävarusteiden kiinnittämiseen rei’itettyihin paneeleihin.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Rei’itettyjen paneelien lisävarusteet löytyvät ryhmästä 95
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rei'itetty paneeli |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Syvyys | 25 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Syvyys | 25 mm |
| Leveys | 420 mm |
| Paino | 3 kg |
| Nostokyky | 100 kg |
| Korkeus | 481 mm |
| Nostokyky | 100 kg |
| Syvyys | 25 mm |
| Leveys | 420 mm |
| Paino | 3 kg |
| Korkeus | 481 mm |
| Perforoidun paneelin toteutus | Yksipuolinen |
| Sopii tyypille | 500 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928070 |
|---|---|
| EAN | 4062406112653 |