Teräslevystä valmistettu laskuhylly 300 mm syvä
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Asennus ripustamalla kantopylvääseen nro 928010, materiaalivaunuun nro 918590 (koko 1 000) sekä väliseiniin nro 955430 ja 944431.
Malli
Teräslevystä, suojareuna 3 sivulla. Etureuna kantattu. Voidaan asentaa kantaus ylöspäin tai alaspäin.
Säätöalue syvyyssuunnassa 110 mm.
Voidaan lukita 90° vaakasuoraan ja 110° kallistukseen.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Hyllyt voidaan varustaa avoimilla säilytyslaatikoilla; ne löytyvät osasta 96.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laskutaso |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1,5 mm |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 25 kg |
| Leveys | 920 mm |
| Nostokyky | 25 kg |
| Korkeus | 80 mm |
| Asennuskorkeus | 80 mm |
| Nostokyky | 25 kg |
| Kallistuskulma | 90 astetta; 110 astetta |
| Leveys | 920 mm |
| Hyllyn malli | Vakio |
| Korkeus | 80 mm |
| Tehollinen leveys | 880 mm |
| Tehokas syvyys | 300 mm |
| Tehokas syvyys | 300 mm |
| Sopii tyypille | 1000 |
| Kallistuskulma | 90 astetta; 110 astetta |
| Syvyyssäätöalue | 110 mm |
| Säätöalue, syvyys | 110 mm |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 25 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928131 |
|---|---|
| EAN | 4062406113223 |