Multifix GARANT easyFix -magneettiklipsien kanssa
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kantavat pystytolpat nro 928010, materiaalivaunu nro 918590, rei’itetty paneeli Easyfix-peruslevyllä nro 955820 koko 2.
Malli
Multifix-kisko: ks. kuvaus kohdassa nro 928201. Sis. GARANT easyFix -magneettiklipsit nro 955640 koko 2.
Tekniset tiedot
| Leveys | 1440 mm |
|---|---|
| Nostokyky | 50 kg |
| Korkeus | 90 mm |
| Sopii tyypille | 1500 |
| Magneettien lukumäärä | 6 |
| Multifix-malli | magneetilla |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928206 |
|---|---|
| EAN | 4062406502980 |