GARANT easyFix -pohjalevy, muovi
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Reikälevyihin □ 9×9 mm, 37 mm:n jaolla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pohjalevy |
|---|---|
| Syvyys | 11 mm |
| Syvyys | 11 mm |
| Leveys | 66 mm |
| Korkeus | 67 mm |
| Tyyppi | 2 |
| Sarja | Easyfix |
| Syvyys | 11 mm |
| Korkeus | 67 mm |
| Leveys | 66 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 955820 |
|---|---|
| EAN | 4062406197995 |