Multifix
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kantavat pylväät nro 928010, materiaalivaunu nro 918590, rei’itetty paneeli GARANT easyFix -peruslevyllä nro 955820 koko 2.
Rakenne
Alumiininen monitoimikisko. Käytettäväksi GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden, avonaisten säilytyslaatikkojen, magneettipidikkeiden ja Shadowboardien sekä valaisinyksikön nro 928630 (koosta 1000 alkaen) kanssa. Asennus tapahtuu ripustamalla.
Huomautus
Kapeamalliset GARANT easyFix -koukut ja -pidikkeet soveltuvat vain rajoitetusti.
Tekniset tiedot
| Leveys | 1440 mm |
|---|---|
| Sarja | Workstation; Multifix |
| Paino | 3 kg |
| Nostokyky | 50 kg |
| Korkeus | 90 mm |
| Nostokyky | 50 kg |
| Kallistuskulma | 0 astetta; 20 astetta; 30 astetta |
| Leveys | 1440 mm |
| Paino | 3 kg |
| Sisäleveys | 1434 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Tehollinen leveys | 1434 mm |
| Sopii tyypille | 1500 |
| Kallistuskulma | 0 astetta; 20 astetta; 30 astetta |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928201 |
|---|---|
| EAN | 4062406113469 |