LED-valaisin Multifixille 780 mm 780 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Multifix-kiskoon nro 928201 ja nro 928206 koosta 1000 alkaen, nro 955340 koko 940.
Malli
Valaisin täydellisenä valonlähteen ja liitäntäkaapelin kanssa asennettavaksi kytkimelle nro 928470 ON/OFF tai 928460 ON/OFF (teollisuuspistoke). Huoltovapaa LED-tekniikka pitkällä käyttöiällä. Energiatehokas valonlähde on erittäin homogeeninen, häikäisemätön ja välkkymätön, siinä on hyvä värintoisto tasapainoisten spektriosuuksien ansiosta sekä suuri ääriviiva- ja kontrastiterävyys. Värilämpötila / valon väri noin 400 K.
LED-valaisin kiinnitettäväksi multifix-kiskoihin. Asennus kulman avulla, joka kiinnitetään sivulta T-ura-kiinnikkeellä. Valopeite vaaleanharmaaksi maalattua teräspeltiä. Kunkin valaisimen asentoa voi säätää portaattomasti, ja se voidaan kytkeä päälle ja pois päältä integroiduilla kytkimillä.
Tässä valaisimessa on integroidut LED-lamput. Valaisimen LED-valonlähteitä ei voi vaihtaa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pintaan asennettava valaisin |
|---|---|
| Syvyys | 60 mm |
| Syvyys | 60 mm |
| Leveys | 780 mm |
| Sarja | Workstation; Multifix |
| Paino | 3 kg |
| Korkeus | 40 mm |
| Liitäntätyyppi, tulo | GST-pistokejärjestelmä |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Asennuskorkeus | 82 mm |
| Asennuskorkeus | 82 mm |
| Syvyys | 60 mm |
| Leveys | 780 mm |
| Pituus | 780 mm |
| Paino | 3 kg |
| Korkeus | 40 mm |
| LED-tekniikka | kyllä |
| Valaistus | kyllä |
| Virtakytkin | kyllä |
| Valovirta | 1260 lm |
| Värilämpötila | 4000 K |
| Tehonkulutus | 18 W |
| Valaisimen syvyys | 30 mm |
| Virtakytkimien lukumäärä | 1 |
| Häikäisemätön ja välkkymätön | kyllä |
| Valaisimen pituus (2 kpl kutakin) | 300 mm |
| Asennussyvyys | 92 mm |
| Asennussyvyys | 92 mm |
| Valaistus | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G928630780 |
|---|---|
| EAN | 4062406117528 |