Multifix-säiliö
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kantaville pylväille nro 928010, materiaalikärrylle nro 918590, reikälevylle, jossa GARANT easyFix -peruslevy nro 955820, koko 2.
Rakenne
Alumiininen Multifix-kisko kuvauksen mukaisesti kohdassa nro 928201.
Eri laatikkokoot voidaan asentaa samaan Multifix-kiskoon. Kantavuus pituudelle jaettuna 50 kg.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laatikkolista |
|---|---|
| Leveys | 1940 mm |
| Sarja | Työpiste; Multifix |
| Paino | 6,8 kg |
| Nostokyky | 50 kg |
| Laatikoiden määrä | 13 |
| Asennuskorkeus | 130 mm |
| Nostokyky | 50 kg |
| Kallistuskulma | 0 astetta; 20 astetta; 30 astetta |
| Leveys | 1940 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Paino | 6.8 kg |
| Tehollinen leveys | 1934 mm |
| Kallistuskulma | 0 astetta; 20 astetta; 30 astetta |
| Kokonaiskorkeus | 100 mm |
| Kokonaiskorkeus | 100 mm |
| Säiliön tyyppi | SB4 |
| Multifix-malli | avoimella säilytyslaatikolla |
| Laatikoiden määrä | 13 |
| Avoimen säilytyslaatikon väri | sininen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928235 |
|---|---|
| EAN | 4062406113865 |