Säilytystaso teräskannattimilla
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kantopilareihin nro 928010, 928020, 928075, 928076, materiaalivaunuun nro 918590, väliseiniin nro 955430 ja 955431.
Rakenne
Teräslevyä, sinkityillä teräskannattimilla. Asennus ripustamalla.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu. Kannatin elektrolyyttisesti sinkitty.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laskutaso |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1.5 mm |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 25 kg |
| Leveys | 1920 mm |
| Nostokyky | 25 kg |
| Korkeus | 80 mm |
| Asennuskorkeus | 80 mm |
| Nostokyky | 25 kg |
| Leveys | 1920 mm |
| Hyllyn malli | terässangan kanssa |
| Sisäleveys | 1880 mm |
| Korkeus | 80 mm |
| Tehollinen leveys | 1880 mm |
| Tehokas syvyys | 300 mm |
| Tehokas syvyys | 300 mm |
| Sopii tyypille | 2000 |
| Sankojen korkeus | 330 mm |
| Terässankojen lukumäärä | 6 |
| Kokonaiskorkeus | 330 mm |
| Sangan ⌀ | 8 mm |
| Kokonaiskorkeus | 330 mm |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 25 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928145 |
|---|---|
| EAN | 4062406113377 |