Multifix avoimet laatikot
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kantaviin pylväisiin nro 928010, materiaalivaunuun nro 918590, rei’itettyyn paneeliin GARANT easyFix -peruslevyllä nro 955820 koko 2.
Malli
Multifix-alumiinikisko, kuvauksen mukaan kohdassa nro 928201, sisältäen GARANT avoimen säilytyslaatikon nro 963301.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laatikkokisko |
|---|---|
| Leveys | 1440 mm |
| Sarja | Workstation; Multifix |
| Paino | 5.2 kg |
| Nostokyky | 50 kg |
| Laatikoiden määrä | 11 |
| Asennuskorkeus | 90 mm |
| Nostokyky | 50 kg |
| Kallistuskulma | 0 astetta; 20 astetta; 30 astetta |
| Leveys | 1440 mm |
| Pituus | 1500 mm |
| Paino | 5.2 kg |
| Sisäleveys | 1440 mm |
| Tehollinen leveys | 1440 mm |
| Sopii tyypille | AB1 |
| Kallistuskulma | 0 astetta; 20 astetta; 30 astetta |
| Kokonaiskorkeus | 100 mm |
| Säiliön tyyppi | AB1 |
| Laatikoiden määrä | 11 |
| Avoimen säilytyslaatikon väri | antrasiitti |
| Avoin säilytyslaatikko, korkeus | 90 mm |
| Avoin säilytyslaatikko, leveys | 130 mm |
| Avoin säilytyslaatikko, syvyys | 195 mm |
| Kokonaiskorkeus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 928230 |
|---|---|
| EAN | 4062406113698 |