Avoin säilytyslaatikko antrasiitti
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Laatikkokiskoihin nro 916535, 920240 pitotauluihin nro 957060 koko S yhdessä järjestelmäkaappien kanssa sekä hyllykaappeihin / seinäkaappeihin nro 954600–954670 ja nro 954701–954722. Lisäksi laatikkopidikkeen nro 963050 avulla voidaan ripustaa pienet avoimet säilytyslaatikot nro 963301 koot AA1 ja AB1 yksitellen rei’itettyihin paneeleihin.
Rakenne
Avoimet laatikkolokerot ergonomisella otteella (hyvä kantomukavuus). Voidaan muuntaa varastolaatikoksi läpinäkyvien levyjen avulla. Kiillotettu sisäpinta helpottaa poimintaa ja puhdistusta. Voidaan merkitä etupuolelle tekstinauhoilla ja takapuolelle korteilla (luottokorttikoko 85,6 × 54 mm). Avoimet laatikkolokerot ovat pinottavia.
Etu
GARANT-avoimien säilytyslaatikkojen edut:
- Kestävät ja vakaat iskunkestävän polypropeenin ansiosta.
- Kestävät suuren kuormituksen vahvistetun pohjan ja sivuseinämien ansiosta.
- Helppo pinota rasteripisteiden ansiosta.
- Hyvä tuntuma ja helppo puhdistaa korkealaatuisten pintojen ja sileiden sisäpintojen ansiosta.
- Monipuoliset käyttömahdollisuudet.
Huomautus
Kiinnitykseen rei’itettyihin paneeleihin tarvitaan GARANT easyFix -yleislaatikonpidike nro 955810 koko 100. Soveltuu kooille AA1, AB1 ja AC1.
Vain koot AA1, AB1 ja AC1 soveltuvat suoraan asennukseen Multifix-kiskoihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Avoin säilytyslaatikko |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | antrasiitti |
| Väri | antrasiitti |
| Korkeus | 165 mm |
| Syvyys | 298 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Korkeus | 65 mm |
| Materiaali | polypropeeni |
| Leveys | 130 mm |
| Pinottava | kyllä |
| Valmius ikkunaa varten | kyllä |
| Valmisteltu ikkunoille säilytysjakoina | kyllä |
| Merkintämahdollisuus | tekstinauhojen avulla |
| Valmisteltu EAN-koodia varten takapuolelle | kyllä |
| Valmisteltu kannelle | ei |
| Laatikoiden lukitus | ei |
| Väri | antrasiitti |
| Tyyppi | AA1 |
| Väri | antrasiitti |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 963301 |
|---|---|
| EAN | 4045197681911 |