Kaapelikela automaattisella sisäänkelauksella DE De
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G914890DE
- Varastotilanne
- 34kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
ToolCar nro 914520, 914524; työkaluvaunu nro 914540, 914550; XL ToolCar nro 914590; ToolTruck nro 914560, 914564, 914568, 914574, 914575.
Malli
Kaapelikela tukevasta teräslevystä, jossa integroitu jatkojohto omatoimiseen asennukseen työkaluvaunun alle. Ulosveto- ja automaattinen takaisinrullaus.
250 V, 10 A, vaihtovirta.
Seuraavat LED-valaisimet voidaan liittää kaapelikelaan: nro 914870, 914871, 914872, 914873.
Käyttötiedot
Liikuteltavaan virransyöttöön työkaluvaunulle ja rullaavalle työpöydälle.
Toimitussisältö
Kaapelikela 5,0 m neopreenikaapelilla, 2 maadoitettua pistorasiaa peitelevyllä asennusta varten työkaluvaunun sivulokeroon (liitetään kaapelikelaan Wieland-pistokkeella).
Huomautus
Ei voida yhdistää lisälaatikkoon nro 914795.
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Asennettavaksi työkaluvaunuun tai ToolTruckiin.
- Liikuteltava virransyöttö LED-valaisimille 914870, 914871, 914872, 914873.
- Integroitu jatkojohto CEE 7/4 -pistotulpalla käytettäväksi kaikissa sähköverkkojärjestelmissä.
- Kaksi 250 V pistorasiaa ulkoisille sähkönkuluttajille.
- Sisäkäyttöön.
- Teolliseen käyttöön.
Soveltumaton käyttö
- Ei yhteensopiva ylimääräisen ulosvedettävän laatikon kanssa.
- Älä tee omatoimisia muutostöitä.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä altista valaisinta voimakkaalle lämmölle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai nesteille.
- Älä altista voimakkaalle tärinälle, korkealle ilmankosteudelle tai suurelle mekaaniselle kuormitukselle.
Sopii
ToolCar nro 914520, 914524; työpajavaunu nro 914540, 914550; XL ToolCar nro 914590; ToolTruck nro 914560, 914564, 914568, 914574, 914575.
Malli
Kaapelikela tukevasta teräslevystä, integroidulla jatkokaapelilla omatoimiseen asennukseen työpajavaunun alle. Ulosveto- ja sisäänkelautumisautomatiikalla.
250 V, 10 A, vaihtovirta.
Seuraavat LED-valaisimet voidaan liittää kaapelikelaan: nro 914870, 914871, 914872, 914873.
Käyttötiedot
Työpajavaunun ja rullatyöpöydän mobiiliin sähkösyöttöön.
Toimitussisältö
Kaapelikela 5,0 m neopreenikaapelilla, 2 maadoitettua pistorasiaa peitelevyllä asennettavaksi työpajavaunun sivulokeroon (liitetään kaapelikelaan Wieland-pistokkeella).
Huomautus
Ei voida yhdistää lisälaatikkoon nro 914795.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kaapelikela |
|---|---|
| Syvyys | 360 mm |
| Leveys | 310 mm |
| Korkeus | 80 mm |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Sarja | ToolCar-työkaluvaunu; ToolTruck-rullaava työpöytä |
| Liitäntätyyppi, tulo | F; GST-liitäntäjärjestelmä |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Korkeus | 80 mm |
| Kaapelin materiaali | Neopreeni |
| Kaapelin pituus | 5 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G914890DE |
|---|---|
| EAN | 4045197894052 |