ToolTruck-rullaava työpöytä täysin ulosvedettävillä laatikoilla 20×16G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
ToolTruck-rullaava työpöytä on varustettu X-ABS-työtasolla korkeita teknisiä vaatimuksia varten.
Kaappiosio, jossa 2 laskuhyllyä ja ovi.
Pylväskuorissa on LDPE-puskurit.
Yksi keskuslukko lukitsee kaappiosion oven ja samalla laatikot.
Maalipinta
Jauhemaalattu kahdessa värissä, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Toimitussisältö
Sisältää jaot:
jokaiseen 75 mm:n vetolaatikkoon 1 uritettu jakolista nro 951510, koko 75,
jokaiseen 125 mm:n vetolaatikkoon 1 uritettu jakolista nro 951510, koko 125.
Huomautus
Arvotavaralokero / sivulokero nro 914791 lisävarusteena, ei integroitu ToolTruckin keskuslukkoon, suljetaan erillisellä sylinterilukolla.
200 mm korkeisiin vetolaatikoihin sopivat nyt myös uritetut jakolistat nro 951510, koko 200, sekä reunalistat nro 951560, koko 200, ja pistettävät jakolevyt nro 951741–951821, kukin koossa 200.
Lisää lisävarusteita ja jakomateriaalia löytyy ryhmästä 95.
Huomio
Kaappitilaan saa asentaa vain yhden sisälaatikon.
Huomautus
Sopiva jakomateriaali:
Uritetut reunalistat nro 951560 koko 75 ja koko 125;
Uritetut jakolistat nro 951510 koko 75 ja koko 125;
Pistettävät väliseinät nro 951721–951821 koko 75 ja nro 951731–951821 koko 125.
Jako
laatikoiden etukorkeus: 75; 75; 75; 75; 75; 125; 125; 125 mm
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Liikkuvaan työskentelyyn kohteessa.
- Teolliseen ja yksityiskäyttöön.
- Vetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Ulosvedettävät hyllyt L-BOXXin kiinnitykseen (tuotenro
- 914574, 914575).
- Säilytyshylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Saa muokata ja rakentaa uudelleen vain Hoffmann Groupin hyväksytyillä lisävarusteilla.
- Asenna ruuvipenkit (lisävaruste) vain bambutyötasoon.
- Noudata ruuvipenkin asennusohjetta.
- Asenna enintään yksi sisäinen vetolaatikko ToolTruck-kaappiosioon (tuotenro
- 914560, 914564, 914568).
Sopimaton käyttö
- Älä seiso tai istu työkalukärryn tai pyörällisen työpöydän päällä.
- Älä kuljeta henkilöitä.
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä altista työkalukärryä tai pyörällistä työpöytää iskuille.
Malli
ToolTruck-rullaava työpöytä on varustettu X-ABS-työtasolla korkeisiin teknisiin vaatimuksiin.
Kaappiosio, jossa 2 välitasoa ja ovi.
Pyläsrungoissa on LDPE-törmäyssuojat.
Yksi keskuslukko lukitsee kaappiosion oven ja samalla laatikot.
Maalipinta
Jauhemaalattu kaksivärisenä: hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Toimitussisältö
Sis. jaottelut:
jokaiseen 75 mm laatikkoon 1 uritettu jakolista nro 951510 koko 75,
jokaiseen 125 mm laatikkoon 1 uritettu jakolista nro 951510 koko 125.
Huomautus
Arvotasku / sivutasku nro 914791 valinnaisena; ei integroituna ToolTruckin keskuslukkoon, suljetaan erillisellä sylinterilukolla.
200 mm korkeisiin laatikoihin sopivat nyt myös uritetut jakolistat nro 951510 koko 200 sekä reunalistat nro 951560 koko 200 ja pistettävät jakolevyt nro 951741–951821, kukin koossa 200.
Lisää lisävarusteita ja jaottelumateriaalia löytyy ryhmästä 95.
Huomio
Kaappitilaan saa asentaa vain yhden sisälaatikon.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | liikuteltava työpöytä |
|---|---|
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 40 kg |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Tuotenimen attribuutti | 20×16G |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 1195 mm |
| Paino | 102 kg |
| Korkeus | 1000 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 400 mm |
| Laatikoiden määrä | 8 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 16 |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yhdellä kädellä |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×16 |
| Sarja | ToolTruck; ToolTruck-rullatyöpöytä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 914560 |
|---|---|
| EAN | 4045197892256 |