ToolTruckin LED-valaisin, mukaan lukien kantavat pylväät 20 20
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Nro 914560, 914564, 914568, 914574, 914575.
Rakenne
Valaistusyksikkö, jossa on täydellisenä valaisin, liitäntäkaapeli ja kannatinvarret asennettavaksi työpajavaunun ja rullaavan työpöydän pylväisiin. Yksi kannatinvarsi, jossa aukko kaapelin läpivientiä varten pylväiden läpi. Huoltovapaa LED-tekniikka pitkällä käyttöiällä. Energiatehokas valaistus on erittäin tasainen, häikäisemätön ja välkkymätön, neutraalinvalkoisella valonvärillä ja 4 K värilämpötilalla.
Valaisimessa on kiinteät LEDit. Valaisimen LEDejä ei voi vaihtaa.
Toimitussisältö
LED-valaisin sisältäen virtalähteen, Wieland-liittimellä kaapelikelaan liittämistä varten, 2 kannatinvartta.
Huomautus
Tilaa kaapelikelaan nro 914890, koko DE, sähköliitäntää varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pinta-asennusvalaisin |
|---|---|
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Sarja | ToolTruck |
| Valaisimen pituus | 1030 mm |
| Valaisimen korkeus | 33 mm |
| Valaisimen leveys | 123 mm |
| Kantovarren ulottuvuus | 350 mm |
| Liitäntätyyppi, tulo | GST-pistoliitäntäjärjestelmä |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Valovirta | 2800 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Tehonkulutus | 35 W |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G91487320 |
|---|---|
| EAN | 4045197893765 |