LED-valaisin ToolTruckiin ilman kantavia pylväitä 20 20
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Rei’itetyt peltiseinät nro 914855; 914856 (ei sovellu koolle 222 ja koolle 444).
Malli
Valaistusyksikkö täydellisenä: valaisin, liitäntäkaapeli ja kannatinvarret verstaasvaunun ja rullattavan työpöydän pylväisiin asennettavaksi. Yksi kannatinvarsi, jossa aukko kaapelin läpivientiä varten pylväiden läpi. Huoltovapaa LED-tekniikka pitkällä käyttöiällä. Energiatehokas valaistus on erittäin tasainen, häikäisemätön ja välkkymätön, neutraalin valkoisella valonvärillä ja 4 000 K värilämpötilalla.
Valaisimessa on integroidut LEDit. Valaisimen LEDejä ei voi vaihtaa.
Toimitussisältö
LED-valaisin sisältäen virtalähteen, Wieland-liittimellä liittämistä varten kaapelikelalle, 2 kannatinvartta.
Huomautus
Tilaa virtaliitäntää varten kaapelikela nro 914890, koko DE.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pinta-asennettava valaisin |
|---|---|
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Sarja | ToolTruck |
| Valaisimen pituus | 1030 mm |
| Valaisimen korkeus | 33 mm |
| Valaisimen leveys | 123 mm |
| Kantovarren ulottuvuus | 350 mm |
| Liitäntätyyppi, tulo | GST-liitäntäjärjestelmä |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Valovirta | 2800 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mikään |
| Tehonkulutus | 35 W |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G91487220 |
|---|---|
| EAN | 4045197893758 |