Kaksipuolinen rei'itetty levyseinä ToolTruckiin
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Nro 914560, 914564, 914568, 914574, 914575.
Rakenne
Pari kantavia pylväitä 25×25 mm teräsputkesta, rei'itetyllä teräslevyseinäpaneelilla (□ 9×9 mm, 37 mm jaolla), hopeanvärinen jauhemaalattu.
Rei'itetty seinä jaolla molemmin puolin.
Toimitussisältö
Rei'itetty teräslevyseinä sisältäen pylväsparin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rei’itetty paneeli |
|---|---|
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Korkeus | 444 mm |
| Käyttöalue | Rullaava työpöytä |
| Sarja | ToolTruck |
| Rei'itetyn paneelin leveys | 1025 mm |
| Rei'itetty paneeli, korkeus | 444 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 914856 |
|---|---|
| EAN | 4045197894038 |