Rullattava työpöytä ToolTruck L-BOXX® 4:lle 4
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G9145744
- Varastotilanne
- 6kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
ToolTruck-rullatyöpöytä on varustettu X-ABS-työtasolla korkeita teknisiä vaatimuksia varten. Avoin osio, jossa 4 ulosvedettävää hyllyä; sopii 4 kpl muovisia järjestelmälaukkuja L-BOXX®, jotka voidaan napsauttaa sisään ja ulos helposti ja nopeasti. Kumpaankin sopii 2 kpl muovisia järjestelmälaukkuja L-BOXX® nro 693330, koko 102 ja koko 136. Vaihtoehtoisesti: 2 kpl nro 693330 koko 102; 1 kpl koko 238 (jos kolmas ulosvedettävä hylly irrotetaan).
Pylväspellit on varustettu LDPE-puskureilla. Keskuslukko lukitsee oven, ulosvedettävät laatikot ja ulosvedettävät hyllyt.
Kaappiosio, jossa ovi ja 2 säilytyshyllyä.
Maalaus
Jauhemaalattu kahdella värillä: hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Huomautus
Lisävarusteena arvotavaralokero / sivulokero nro 914791, joka ei ole integroitu ToolTruckin keskuslukkoon, suljetaan erillisellä tappisylinterilukolla. Lisää lisävarusteita ja jakomateriaalia löytyy ryhmästä 95. Järjestelmälaukku L-BOXX® ei sisälly toimitukseen.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Liikkuvaan työskentelyyn paikan päällä.
- Teollisuus- ja yksityiskäyttöön.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Ulosvedettävät hyllyt L-BOXXin kiinnitykseen (tuotenro
- 914574, 914575).
- Säilytyshylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Saa muuttaa ja rakentaa uudelleen vain Hoffmann Groupin hyväksytyillä lisävarusteilla.
- Asenna ruuvipenkit (lisävaruste) vain bambutyötasoon.
- Noudata ruuvipenkin asennusohjetta.
- Asenna ToolTruckin kaappiosaan enintään yksi sisäinen ulosvedettävä laatikko (tuotenro
- 914560, 914564, 914568).
Sopimaton käyttö
- Älä seiso tai istu työkalukärryn tai pyörillä varustetun työpöydän päällä.
- Älä kuljeta henkilöitä.
- Älä tee omavaltaisia muutoksia tai muunnoksia.
- Älä altista työkalukärryä tai pyörillä varustettua työpöytää iskuille.
Rakenne
ToolTruck-työpöytävaunu on varustettu X-ABS-työtasolla korkeita teknisiä vaatimuksia varten. Avoin osio, jossa 4 ulosvedettävää hyllyä, sopii 4 kpl L-BOXX®-muovijärjestelmälaukuille, jotka voidaan napsauttaa sisään ja ulos helposti ja nopeasti. Sopii 2 kpl L-BOXX®-muovijärjestelmälaukkua nro 693330 kokoa 102 ja kokoa 136. Tai vaihtoehtoisesti: 2 kpl nro 693330 kokoa 102; 1 kpl kokoa 238 (jos kolmas ulosvedettävä hylly irrotetaan).
Pystyrungot on varustettu LDPE-puskurisuojilla. Keskuslukko lukitsee oven, laatikot ja ulosvedettävät hyllyt.
Kaappiosio ovella ja 2 säilytyshyllyllä.
Maalaus
Jauhemaalattu kahdella värillä: hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Huomautus
Lisävarusteena arvotavara-/sivulokero nro 914791, jota ei ole integroitu ToolTruckin keskuslukkoon, suljetaan erillisellä tappisylinterilukolla. Lisää lisävarusteita ja jakomateriaaleja on ryhmässä 95. L-BOXX®-järjestelmälaukku ei sisälly toimitukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | siirrettävä työpöytä |
|---|---|
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 40 kg |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Jarrullisten kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
| Kiinteiden pyörien lukumäärä ilman jarrua | 2 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 1195 mm |
| Paino | 89 kg |
| Korkeus | 1000 mm |
| Rullattava | kyllä |
| Ovet | ei |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yhdellä kädellä |
| Sarja | ToolTruck |
| Puskuri | kyllä |
| Upotettava | ei |
| Ulosvedettävän hyllyn tehokas leveys | 370 mm |
| Työtason materiaali | X-ABS |
| Ovien määrä | 1 |
| Ulosvedettävän hyllyn kuormankantokyky L-BOXXille | 20 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9145744 |
|---|---|
| EAN | 4062406785581 |